відновлювані джерела енергії

ЕКО

ОПТІМА - Партнери

Фонд Чистих Технологій USELF
Фонд Чистих Технологій USELF
Програма USELF є кредитною лінією в обсязі до 140 мільйонів євро, відкритою Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) для сприяння реалізації проектів з використання відновлюваних джерел енергії в Україні.
www.uself.com.ua

Vestas
Vestas
Vestas це єдина глобальна компанія яка займається ексклюзивно вітряною енергетикою - покращуючи результативність бізнесу та зменшуючи витрати вітряної енергетики для користувачів.
www.vestas.com

ПП "АРТ-ЕНЕРГО"
ПП "АРТ-ЕНЕРГО"
Компанія пропонує високоякісні послуги з зовнішнього та внутрішнього електропостачання для потужних промислових та комерційних об’єктів. ПП «Арт-Енерго» є одним лідерів ринку інжинірингових та електромонтажних робіт.
www.artenergo.com

ПП Нордік
ПП Нордік
Приватне підприємство "Нордік" компанія яка спеціалізується на реалізації проектів з будівництва об'єктів в енергетичній галузі. 
www.nordik.net.ua

ТОВ "ОПАЛ"
ТОВ "ОПАЛ"
ТОВ "ОПАЛ" розпочала свою діяльність в 1996 році пропонуючи на ринок розробки прикладного програмного забезпечення для систем САПР, АСУ, АСУ ТП. В подальшому основною діяльністю компанії стає системна оптимізація і інтеграція енергетики і АСУ ТП в промисловості та житлово-комунальному господарстві в напрямку комплексного енергозбереження.
www.opal.lviv.ua/.